Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Creative Pebble Plus Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
10x
De Creative Pebble Plus in zwart is een compacte 2.1 speakersysteem voor je computer. Met twee satellietluidsprekers van 5,1 cm en een dedicated subwoofer van 10,2 cm levert het systeem samen 8 watt RMS vermogen. De subwoofer voegt 4 watt extra toe voor rijkere bastonen. Het frequentiebereik loopt van 50 tot 20.000 Hz. Je kunt eenvoudig verbinding maken via 3,5 mm aux-ingang of USB-A. Dit spreker systeem is geschikt voor muziek, films en gaming op je pc.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Vermogen RMS | 8 Watt |
| Frequentiebereik | 50 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 5.1 cm |
| Afmetingen speakers | 116 x 122 x 115 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 4 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Afmetingen subwoofer | 202 x 150 x 195 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 50 - 20.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 75 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 980 gram |
| Hoogte | 116 mm |
| Afmetingen speakers | 116 x 122 x 115 mm |
| Afmetingen subwoofer | 202 x 150 x 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver speakers | 5.1 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Vermogen RMS | 8 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen subwoofer | 4 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 16 W |
| Surround | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5390660192456 |
| Vendorcode | 51MF0480AA000 |
| Artikelnr | 1093224 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
