Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Sound Blaster Katana V2X Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Creative Labs Sound Blaster Katana V2X in zwart is een krachtig PC-speakersysteem met 2.1-kanalen audioweergave. Met een totaal vermogen van 90 Watt en een dedicated subwoofer van 40 Watt levert het systeem diepe bassen en heldere hoogten. Het biedt veelzijdige connectiviteit via 3.5 mm, HDMI en USB-A, plus Bluetooth-ondersteuning. Met drivers van 1.9 en 6.3 cm in de speakers en een 13.3 cm driver in de subwoofer, dekken ze het volledige frequentiebereik van 50 tot 20.000 Hz af. Een ideale keuze voor gamers en muziekliefhebbers die kwalitatief geluid zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm, HDMI, USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Vermogen RMS | 90 Watt |
| Frequentiebereik | 50 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 1.9, 6.3 cm |
| Afmetingen speakers | 600 x 62 x 95 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 40 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 13.3 cm |
| Afmetingen subwoofer | 423 x 116 x 250 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 50 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Breedte van de subwoofer | 11,6 cm |
| Diepte | 95 mm |
| Diepte van de subwoofer | 25 cm |
| Hoogte | 62 mm |
| Hoogte van de subwoofer | 42,3 cm |
| Afmetingen speakers | 600 x 62 x 95 mm |
| Afmetingen subwoofer | 423 x 116 x 250 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Optisch, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal mid-range drivers | 2 |
| Aantal tweeter drivers | 1 |
| Diameter driver speakers | 1.9, 6.3 cm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter mid-range driver | 6,3 cm |
| Diameter driver subwoofer | 13.3 cm |
| Vermogen RMS | 90 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, HDMI, USB-A |
| Audio Return Channel (ARC) | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Digitale audio optische in | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen subwoofer | 40 Watt |
| Wooferdiameter (subwoofer) | 13,3 cm (5.25") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 180 W |
| Wandemontagekit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 054651195141 |
| Vendorcode | 51MF8400AA000 |
| Artikelnr | 1099693 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
