Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NCS-1306 Helium 200 luidsprekers in Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
De GENESIS NCS-1306 Helium 200 is een compact 2.0 speakersysteem voor pc's met stereogeluid. Met een vermogen van 20 Watt RMS en drivers van 7,6 cm biedt het uitgebalanceerde audio voor verschillende muziekgenres en toepassingen. Het frequentiebereik van 20 tot 20.000 Hz zorgt voor helder bas en heldere treble. De speakers verbinden eenvoudig via een standaard 3,5 mm jack en hebben compacte afmetingen van ongeveer 12 x 15 x 20 centimeter per unit, waardoor ze op elk bureau passen. Ideaal voor dagelijks luisteren en entertainment op uw computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 7.6 cm |
| Afmetingen speakers | 122 x 148 x 203 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 5901969412789 |
| Vendorcode | NCS-1305 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Luidspreker soort | 1-weg |
| Signaal/ruis-verhouding | 70 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 148 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Gewicht | 1500 gram |
| Hoogte | 203 mm |
| Afmetingen speakers | 122 x 148 x 203 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 7.6 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | ✖︎ |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2,2 cm |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 13 dB |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969412789 |
| Vendorcode | NCS-1305 |
| Artikelnr | 1100882 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
F.C.
Eerste review
Geplaatst: 03-03-2026
6 dagen in bezit
Volle tevredenheid
Zeer tevreden over deze aankoop. Goede communicatie en geleverd zoals voorzien. ++
❮
❯

