Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 619 Thorne RGB Soundbar Zwart
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
2x
De Trust GXT 619 Thorne RGB Soundbar Zwart is een compacte pc-speaker met een modern design en RGB-verlichting. Deze 2.0-kanaalse soundbar levert 6 Watt RMS vermogen en beschikt over een frequentiebereik van 150 tot 20.000 Hz voor helder geluid. De speaker is eenvoudig aan te sluiten via 3.5mm-jack of USB en past perfect op het bureau naast uw monitor. Ideaal voor gaming, muziek en video's met verbeterde audio-ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 6 Watt |
| Frequentiebereik | 150 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 8713439240078 |
| Vendorcode | 24007 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
31,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 150 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Soundbar gewicht | 700 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 6 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Near Field Communication (NFC) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soundbar speaker RMS vermogen | 3 W |
| Tweeterimpendantie | 4 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 10000 Ohm |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✖︎ |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| Snoerlengte | 1,4 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439240078 |
| Vendorcode | 24007 |
| Artikelnr | 1140905 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
