Je bent nog niet ingelogd
Edifier S3000MKII Zwart/Bruin
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Edifier S3000MKII is een geavanceerde 2.0 pc-speakerset in zwart/bruin ontworpen voor professioneel audiogebruik. Met een indrukwekkend vermogen van 256 Watt RMS en 16,5 cm drivers levert deze set krachtige, gedetailleerde geluid. Het brede frequentiebereik van 38 tot 40.000 Hz zorgt voor uitstekende weergave van alle audiofrequenties. Dankzij Bluetooth-connectiviteit en meervoudige aansluitingen zoals RCA, S/PDIF en XLR biedt deze speakerset maximale flexibiliteit voor verschillende audiobronnen en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | RCA, S/PDIF, XLR |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 256 Watt |
| Frequentiebereik | 38 - 40.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 16.5 cm |
| Afmetingen speakers | 222 x 360 x 268 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 6923520269518 |
| Vendorcode | S3000MKII |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 38 - 40.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Op afstand bedienbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 222 mm |
| Diepte | 268 mm |
| Gewicht | 20000 gram |
| Hoogte | 360 mm |
| Afmetingen speakers | 222 x 360 x 268 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Coaxiaal, Optisch, XLR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal mid-range drivers | 2 |
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 16.5 cm |
| Driver cone material | Aluminium |
| Speaker plaatsing | Standaard-monteerbaar |
| Speaker positie | Voorkant |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 10,7 cm |
| Vermogen RMS | 256 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RCA, S/PDIF, XLR |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Lijningang | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-B |
| XLR in | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter mid-range driver | 16,5 cm (6.5") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520269518 |
| Vendorcode | S3000MKII |
| Artikelnr | 1155271 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
