Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Creative Pebble X Plus Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
8x
De Creative Pebble X Plus Zwart is een compact 2.1 PC speakersysteem met Bluetooth-connectiviteit. Het systeem beschikt over twee satellietspeakers met 7 cm drivers en een subwoofer met 9 cm driver, samen goed voor 30 Watt RMS vermogen. De speakers kunnen worden aangesloten via 3.5 mm jack of USB-A en ondersteunen een frequentiebereik van 45 tot 20.000 Hz. Dit systeem combineert compacte afmetingen met versterkte bassen dankzij de geïntegreerde subwoofer, ideaal voor multimedia-gebruik op desktop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Vermogen RMS | 30 Watt |
| Frequentiebereik | 45 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 7 cm |
| Afmetingen speakers | 139 x 136 x 132 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 30 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 9 cm |
| Afmetingen subwoofer | 156,4 x 156 x 158,5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 45 - 20.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 93 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 139,5 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Gewicht | 575 gram |
| Gewicht subwoofer | 1,7 kg |
| Hoogte | 136 mm |
| Afmetingen speakers | 139 x 136 x 132 mm |
| Afmetingen subwoofer | 156,4 x 156 x 158,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Diameter driver speakers | 7 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 9 cm |
| Vermogen RMS | 30 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Bereik van Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen subwoofer | 30 Watt |
| Subwoofertype | Passieve subwoofer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 60 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5390660196164 |
| Vendorcode | 51MF0495AA000 |
| Artikelnr | 1161597 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Danny van der Vecht
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 31-03-2026
5 dagen in bezit
Wereld geluid!
Zo een compacte set met RGB dat een super mooi geluid opleverd! Volle bass uit de subwoofer en met de creative app bij te stellen op toonhoogtes. Ik ben er superblij mee, goede aankoop!
❮
❯
