Je bent nog niet ingelogd
Edifier M60 Zwart/Bruin
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Edifier M60 Zwart/Bruin is een compacte 2.0 PC-speakerset met 66 Watt RMS vermogen. Deze speakers bieden verbinding via 3.5 mm jack en Bluetooth voor draadloze audio. Met drivers van 2.54 en 7.6 cm diameter reproduceren zij een breed frequentiebereik van 58 tot 40.000 Hz. De compacte afmetingen van 100 x 168 x 147 mm per speaker maken deze set geschikt voor verschillende bureauopstellingen. Ideaal voor muziek, films en gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 66 Watt |
| Frequentiebereik | 58 - 40.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 2.54, 7.6 cm |
| Afmetingen speakers | 100 x 168 x 147 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 6923520286775 |
| Vendorcode | M60-WD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 58 - 40.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin, Zwart |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 3070 gram |
| Hoogte | 168 mm |
| Afmetingen speakers | 100 x 168 x 147 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 4 |
| Aantal mid-range drivers | 2 |
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 2.54, 7.6 cm |
| Speaker plaatsing | Standaard-monteerbaar |
| Speaker positie | Voorkant |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 66 Watt |
| Stemcodecs | LDAC, SBC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2,54 cm (1") |
| Diameter mid-range driver | 7,62 cm (3") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520286775 |
| Vendorcode | M60-WD |
| Artikelnr | 1161606 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
