Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NGS-2343 luidspreker Zwart Bedraad en draadloos 20 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De GENESIS NGS-2343 is een stereo PC-speaker met 20 Watt vermogen. Dit 2.0 kanaal systeem beschikt over een geïntegreerde subwoofer met 10,2 cm driver voor verhoogde basweergave. Het biedt flexibele connectiviteit via 3,5 mm jack, RCA-aansluiting en Bluetooth-verbinding. Met een frequentiebereik van 60 tot 20.000 Hz levert het systeem een breed geluidsspectrum. De compacte afmetingen van 230 x 161 x 150 mm maken het geschikt voor diverse opstelposities. Dit alles-in-één audiosysteem combineert bedrade en draadloze verbindingsmogelijkheden voor gebruiksgemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Afmetingen speakers | 230 x 161 x 150 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| RMS-vermogen luidsprekers | 10 W |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Regeling van bass-niveau | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Afmetingen speakers | 230 x 161 x 150 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Studio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Speaker plaatsing | Vloer |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Treble adjustment | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 3,18 cm (1.25") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969449617 |
| Vendorcode | NGS-2343 |
| Artikelnr | 1168265 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
