Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Pebble V2 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
3x
De Creative Labs Pebble V2 Wit is een compact PC-speakersysteem met twee drivers van 5.08 cm diameter. Dit 2.0-kanaal systeem levert 4.4 Watt RMS vermogen en biedt een frequentiebereik van 100 tot 17.000 Hz voor evenwichtig geluid. Met afmetingen van 114 x 116 x 113 mm per speaker zijn deze speakers ideaal voor bureaus met beperkte ruimte. De verbinding gebeurt eenvoudig via 3.5 mm aansluiting. Perfect voor dagelijks luisteren naar muziek, podcasts en video's op uw computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 4.4 Watt |
| Frequentiebereik | 100 - 17.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 5.08 cm |
| Afmetingen speakers | 114 x 116 x 113 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2018 |
| EAN | 5390660192135 |
| Vendorcode | 51MF1680AA001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 100 - 17.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 86 dB |
| Tweeter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsstroom | 5 A |
| Stroom | 1 A |
| Type stroombron | DC, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Gewicht | 645 gram |
| Hoogte | 114 mm |
| Afmetingen speakers | 114 x 116 x 113 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 5.08 cm |
| Multi-Room Streaming (MRS)-ondersteuning | ✖︎ |
| Speaker plaatsing | Vloer, Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 4.4 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5390660192135 |
| Vendorcode | 51MF1680AA001 |
| Artikelnr | 1742755 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
