Je bent nog niet ingelogd
Logitech H540 Bedraad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Logitech H540 is een bedraade on-ear headset die via USB aansluitbaar is. Met een kabellengte van 1,80 meter biedt dit model flexibiliteit bij gebruik. De headset beschikt over handige volumeregeling en weegt slechts 120 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig dragen. Door het compacte ontwerp en de on-ear constructie is de H540 geschikt voor diverse toepassingen, van zakelijke communicatie tot multimedia-gebruik op uw computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 120 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206038868 |
| Vendorcode | 981-000480 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Hoogte | 180 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | USB-computerheadset Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 16000 Hz |
| Pakketgewicht | 320 kg |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 20 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206038868 |
| Vendorcode | 981-000480 |
| Artikelnr | 102295 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Hoogwaardige audio voor gesprekken en muziek
Laser-afgestemde drivers en ingebouwde equalizer voor precisiegeluid. Dankzij de plug-and-play USB-verbinding is de headset onmiddellijk klaar voor gebuik. Dankzij de knoppen op het oorstuk en het demp-lampje is meteen te zien of de microfoon op stil staat.
HIGH-DEFINITION GELUIDSKWALITEIT
De laser-afgestemde drivers en ingebouwde equalizer bieden rijke, digitale audio voor een meeslepende ervaring bij muziek, games en gesprekken. Deze plug-and-play-headset kan met elke pc of Mac-computer worden gebruikt zonder dat u software hoeft te installeren.
GELUIDSISOLERENDE MICROFOON
Minimaliseert ongewenst achtergrondgeluid voor heldere gesprekken. De microfoon aan de rechterkant kan gemakkelijk worden gepositioneerd om spraak beter op te vangen. De discrete microfoonarm kan in de hoofdband worden weggestopt wanneer u hem niet gebruikt.
KNOPPEN OP HET OORSTUK
Pas het volume aan of demp uw gesprekken met de eenvoudige knoppen op het rechteroorstuk. Bevestig de dempstatus met een goed zichtbaar indicatorlampje op de draad van de headset.
GEWATTEERD VOOR COMFORT
Uiterst comfortabel, verstelbaar ontwerp. Zachte, gewatteerde, kunstleren hoofdband en oorstukjes voelen goed aan, zelfs na urenlang luisteren.
USB-VERBINDING
USB biedt eenvoudige plug-en-play-bediening. Sluit de USB-connector gewoon op uw computer aan en begin meteen een gesprek, kijk een film of luister naar muziek, en dat allemaal met rijk stereogeluid.
Laser-afgestemde drivers en ingebouwde equalizer voor precisiegeluid. Dankzij de plug-and-play USB-verbinding is de headset onmiddellijk klaar voor gebuik. Dankzij de knoppen op het oorstuk en het demp-lampje is meteen te zien of de microfoon op stil staat.
HIGH-DEFINITION GELUIDSKWALITEIT
De laser-afgestemde drivers en ingebouwde equalizer bieden rijke, digitale audio voor een meeslepende ervaring bij muziek, games en gesprekken. Deze plug-and-play-headset kan met elke pc of Mac-computer worden gebruikt zonder dat u software hoeft te installeren.
GELUIDSISOLERENDE MICROFOON
Minimaliseert ongewenst achtergrondgeluid voor heldere gesprekken. De microfoon aan de rechterkant kan gemakkelijk worden gepositioneerd om spraak beter op te vangen. De discrete microfoonarm kan in de hoofdband worden weggestopt wanneer u hem niet gebruikt.
KNOPPEN OP HET OORSTUK
Pas het volume aan of demp uw gesprekken met de eenvoudige knoppen op het rechteroorstuk. Bevestig de dempstatus met een goed zichtbaar indicatorlampje op de draad van de headset.
GEWATTEERD VOOR COMFORT
Uiterst comfortabel, verstelbaar ontwerp. Zachte, gewatteerde, kunstleren hoofdband en oorstukjes voelen goed aan, zelfs na urenlang luisteren.
USB-VERBINDING
USB biedt eenvoudige plug-en-play-bediening. Sluit de USB-connector gewoon op uw computer aan en begin meteen een gesprek, kijk een film of luister naar muziek, en dat allemaal met rijk stereogeluid.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯