Je bent nog niet ingelogd
Razer BlackShark V2 X Bedraad Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Razer BlackShark V2 X Bedraad Groen is een over-ear headset ontworpen voor gamers op PC en Xbox One. Deze wired headset beschikt over een 3,5 mm aansluiting en een 1,30 meter lange kabel voor flexibel gebruik. Met een gewicht van slechts 240 gram biedt het comfort tijdens langdurig gamen. De groene afwerking geeft de headset een opvallend design dat aansluit bij Razer's gamingesthetiek. Perfect voor wie een betrouwbare, bedrade gaming headset zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | PC, Xbox One |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Gewicht | 240 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 8886419379522 |
| Vendorcode | RZ04-03240600-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Razer Blackshark V2 X Bedraad Zwart
Kleur Product:
Groen, Zwart
Bekijk vergelijking
€ 44,95
Razer BlackShark V2 X Bedraad Groen
Kleur Product:
Groen, Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Razer Blackshark V2 X Bedraad Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 44,95
Razer BlackShark V2 X Bedraad Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 44,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 12 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Geschikt voor | PC, Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Gewicht | 240 gram |
| Hoogte | 235,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419379522 |
| Vendorcode | RZ04-03240600-R3M1 |
| Artikelnr | 1030961 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




