Je bent nog niet ingelogd
Corsair HS55 Draadloos Carbon
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
12x
De Corsair HS55 Draadloos Carbon is een over-ear headset die geschikt is voor PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Deze headset beschikt over Bluetooth-connectiviteit en kan ook via USB worden aangesloten met een kabellengte van 1,80 meter. Met een gewicht van 274 gram biedt het toestel een comfortabele pasvorm voor langdurig gebruik. De headset is voorzien van volumeregeling voor eenvoudige aanpassingen tijdens het gamen of luisteren naar muziek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 274 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 840006657866 |
| Vendorcode | CA-9011280-EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Levensduur van de batterij | 1440 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,75 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,175 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 15 m |
| Soort bediening | Knoppen, Hefboom, Draaiknop |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 274 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 114 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -41 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Bluetoothkoppeling, Meerdere toetsen, Dempen, Volume +, Volume - |
| Helder geluid | ✓︎ |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006657866 |
| Vendorcode | CA-9011280-EU |
| Artikelnr | 1078143 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯