Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 416 Zirox Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Trust GXT 416 Zirox is een bedraade headset uit de Geluid-categorie, ontworpen voor gamers. Dit on-ear model biedt compatibiliteit met Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series X/S. Met aansluitingen via 3.5 mm en USB kun je de headset flexibel gebruiken op verschillende apparaten. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om het geluidsniveau eenvoudig aan te passen. Met een gewicht van 290 gram biedt het ontwerp een comfortabel draagcomfort voor langdurig gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 290 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 8713439253313 |
| Vendorcode | 25331 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 290 gram |
| Hoogte | 200 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 90 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 1 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 100 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439253313 |
| Vendorcode | 25331 |
| Artikelnr | 1148116 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
GXT 416 Zirox
Lichtgewicht over-ear gaming-headset met meerkleurige ledverlichting
De super Switch
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯







