Je bent nog niet ingelogd
Sony WH-1000XM5 Draadloos Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Sony WH-1000XM5 Draadloos Zilver is een premium over-ear headset uit onze geluidscollectie. Met geavanceerde noise cancelling-technologie beleeft u muziek in volledige concentratie. De Bluetooth-verbinding zorgt voor draadloos comfort, terwijl de 3.5 mm aansluiting ook traditionele verbindingen mogelijk maakt. De intuïtieve volumeregeling geeft u controle in uw handen. Met een gewicht van slechts 250 gram blijft deze headset comfortabel gedurende langere sessies. Perfect voor muziekliefhebbers die kwaliteit en gemak waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 250 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4548736132597 |
| Vendorcode | WH1000XM5S.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1200 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 40 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 40 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 24 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 32 uur |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 3,8 V |
| Levensduur van de batterij | 2400 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 4 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| LED-indicatoren | Bezig met opladen, Status |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,5 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 21 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 250 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid koptelefoon | 102 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✖︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, HFP, AAC, HSP, AVRCP, SBC, LDAC |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD-stem | ✓︎ |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Positiesensor | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 48 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736132597 |
| Vendorcode | WH1000XM5S.CE7 |
| Artikelnr | 1149025 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯