Je bent nog niet ingelogd
Razer Kraken V4 X Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Razer Kraken V4 X is een bedraad gaming headset ontworpen voor PC, PlayStation 5 en Xbox Series X/S. Dit on-ear model beschikt over een USB-verbinding en een 1,80 meter lange kabel voor flexibel gebruik. Met een gewicht van slechts 300 gram biedt het comfort tijdens langdurige gamesessies. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om het geluidsniveau eenvoudig aan te passen. Deze headset combineert functionaliteit met een strak zwart design, ideaal voor gamers die een betrouwbaar audio-accessoire zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 300 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 8887910060766 |
| Vendorcode | RZ04-05180100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 12 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✖︎ |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 300 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 96 dB |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Stof/Weefsel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Game modus | ✓︎ |
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910060766 |
| Vendorcode | RZ04-05180100-R3M1 |
| Artikelnr | 1150242 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




