Je bent nog niet ingelogd
Razer BlackShark V3 Draadloze Gaming Headset Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Razer BlackShark V3 Draadloze Gaming Headset in wit is een over-ear headset speciaal ontworpen voor gamers. Met ondersteuning voor PC, PlayStation 4 en PlayStation 5 biedt deze headset veelzijdigheid. De headset beschikt over Bluetooth-connectiviteit en traditionele 3.5 mm en USB-aansluitingen. Met een gewicht van slechts 270 gram ligt de headset comfortabel op het oor. Intuïtieve volumeregeling geeft je volledige controle over je geluidsniveau. Deze headset combineert wireless gemak met gamen van hoge kwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 270 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 8887910061442 |
| Vendorcode | RZ04-05410400-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 4200 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 18 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 270 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 106 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | 42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 60 - 16000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | ANC control, Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | THX Spatial Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910061442 |
| Vendorcode | RZ04-05410400-R3M1 |
| Artikelnr | 1163309 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
HenkR
Eerste review
Geschreven bij: Razer Blackshark V3 Draadloze Gaming Headset Zwart
Geplaatst: 22-03-2026
5 dagen in bezit
Prima geluid.
❮
❯
❮
❯




