Je bent nog niet ingelogd
Turtle Beach Atlas 200 Multiplatform Gaming Headset Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Turtle Beach Atlas 200 is een bedraade over-ear gaming headset ontworpen voor PC-gamers. Met een gewicht van slechts 280 gram biedt deze headset comfort tijdens langdurig gamen. De headset beschikt over een 1.20 meter lange kabel en ondersteunt zowel 3.5 mm als USB-aansluiting voor flexibele connectiviteit. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om het geluid eenvoudig aan te passen. Dit multiplatform model combineert functionaliteit met een strakke zwarte afwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Turtle Beach |
| Geschikt voor | PC |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 280 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 840454400304 |
| Vendorcode | 1181867 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Traagschuim |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 168 mm |
| Diepte | 198 mm |
| Gewicht | 280 gram |
| Hoogte | 117 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm) |
| Oorkussenmateriaal | Traagschuim |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Goederencode | 8518300090 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Pakketgewicht | 645 kg |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840454400304 |
| Vendorcode | 1181867 |
| Artikelnr | 1164058 |
| Merk | Turtle Beach |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯