Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Delta II-KJP Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Gamen Bluetooth Zwart, Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS ROG Delta II-KJP is een gaming headset die zowel bedraad als draadloos via Bluetooth kan worden gebruikt. Dit over-ear model met een gewicht van 325 gram biedt flexibiliteit voor gamers die tussen verschillende apparaten willen schakelen. Met de 3.5mm aansluiting en ingebouwde Bluetooth-technologie is deze headset geschikt voor diverse gaming-platforms. Het zwart-witte design past goed bij moderne gamer-setups en biedt een ergonomisch ontwerp voor langere gaming-sessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Gewicht | 325 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711636291057 |
| Vendorcode | 90YH04C0-BHUA10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS ROG Delta II Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 269,00
ASUS ROG Delta II-KJP Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Gamen Bluetooth Zwart, Wit
Kleur Product:
Wit, Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
ASUS ROG Delta II Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 224,90
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 1800 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 325 gram |
| Hoogte | 209 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC MAC PlayStation® 4 PlayStation® 5 Nintendo Switch iPad iOS Android Bluetooth device * Compatible with Xbox consoles via 3.5mm connection |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diafragmamateriaal | Titanium |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636291057 |
| Vendorcode | 90YH04C0-BHUA10 |
| Artikelnr | 1168208 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
indomonyet
Eerste review
Geschreven bij: ASUS ROG Delta II Draadloos Zwart
Geplaatst: 25-02-2026
5 dagen in bezit
Mooi design
Mooie headset, microfoon werkt super en filtert goed. Geluid had van mij wel wat meer bass mogen hebben
❮
❯
❮
❯