Je bent nog niet ingelogd
Apple AirPods Max 2 Paars
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Apple AirPods Max 2 in Paars zijn premium over-ear koptelefoons met geavanceerde geluidstechnologie. Ze bieden naadloze connectiviteit via Bluetooth en USB-aansluiting en zijn compatibel met MacOS, PC en iOS-apparaten. Met actieve noise cancelling zorgen ze voor immersieve luisterervaring, terwijl de intuïtieve volumeregeling gemakkelijke bediening mogelijk maakt. Het elegante design weegt 386 gram en combineert comfort met stijl, ideaal voor muziekliefhebbers en professionals die premium geluidskwaliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Geschikt voor | MacOS, PC, iOS |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 386 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 195951039657 |
| Vendorcode | MHWP4ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Apple H2 |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | iOS, MacOS, PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Paars |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 3,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 168,6 mm |
| Diepte | 83,4 mm |
| Gewicht | 386 gram |
| Hoogte | 187,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Driver type | Dynamisch |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagtas gewicht | 134,5 g |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✖︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 6,35mm-connector | ✖︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Case-detectiesensor | ✓︎ |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Gepersonaliseerd volume |
| Gepersonaliseerde ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS, iPadOS |
| Optische sensor | ✓︎ |
| Positiesensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC, Ftalaat |
| Kleurnaam | Midnight |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195951039657 |
| Vendorcode | MHWP4ZM/A |
| Artikelnr | 1168992 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯