Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G435 Lightspeed Draadloos Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Logitech-G G435 Lightspeed is een draadloze over-ear headset in stijlvol blauw, ontworpen voor gamers. Met Bluetooth en USB-C aansluiting biedt deze headset flexibele connectiviteit op Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Het lichte design van slechts 165 gram zorgt voor comfort tijdens langere gamesessies. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om het geluid eenvoudig aan te passen. Een veelzijdige keuze voor wie onderweg of thuis wil gamen met betrouwbare draadloze connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 165 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 5099206097483 |
| Vendorcode | 981-001062 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 0,888 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 18 uur |
| Levensduur van de batterij | 1080 min |
| Oplaadbare batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Atmos |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Discord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Blauw, Roze |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Gewicht | 165 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Percentage gerecyclede materialen | 22 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemaakt met gerecyclede materialen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 83,1 dB |
| Impedantie | 45 Ohm |
| Kleurnaam | Blue and Raspberry |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206097483 |
| Vendorcode | 981-001062 |
| Artikelnr | 205482 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯