Je bent nog niet ingelogd
Turtle Beach Stealth 600P Gen 3 Draadloze Gaming Headset Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Turtle Beach Stealth 600P Gen 3 is een draadloze gaming headset ontworpen voor PlayStation 4 en PlayStation 5. Deze over-ear headset beschikt over actieve noise cancelling technologie en Bluetooth-connectiviteit voor draadloos comfort. Met een USB-aansluiting, verstelbare volumeregeling en een compact ontwerp van slechts 320 gram biedt deze headset ergonomisch lang speelplezier. De bijgeleverde kabel van 0,70 meter ondersteunt flexibel gebruik. Dit is een veelzijdige headset voor serieuze gamers die waarde hechten aan geluidskwaliteit en gemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Turtle Beach |
| Geschikt voor | PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 0.70 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 320 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 731855031023 |
| Vendorcode | 1144698 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Turtle Beach Stealth 600P Gen 3 Draadloze Gaming Headset Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 89,99
Turtle Beach Stealth 600 Gen 3 Draadloze Gaming Headset Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 109,00
Turtle Beach Stealth 600P Gen 3 Draadloze Gaming Headset Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue audio-afspeeltijd | 80 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 171 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Gewicht | 320 gram |
| Hoogte | 194 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 0.70 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Equalizer-instellingen | ✓︎ |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731855031023 |
| Vendorcode | 1144698 |
| Artikelnr | 963747 |
| Merk | Turtle Beach |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯