Je bent nog niet ingelogd
Rode VideoMic Me
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Rode VideoMic Me is een compacte en krachtige monodirigerende microfoon ideaal voor het opnemen van audio op smartphones en tablets. Met een frequentiebereik van 1000 - 20.000 Hz en een gevoeligheid van -33 dB biedt deze microfoon heldere en gedetailleerde geluidsopnamen, perfect voor video's, podcasts en verbetering van de audikwaliteit op mobiele apparaten. De 3.5 mm aansluiting zorgt voor eenvoudige integratie en bediening, waardoor je je kunt concentreren op het creëren van geweldige audio-inhoud met je mobiele apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rode |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Frequentiebereik | 1000 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -33 dB |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 0698813004478 |
| Vendorcode | 400410005 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (mm) | 38 x 21 x 80 |
| Gewicht (g) | 34 |
| Kleur | zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | via cinchstekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type | Richtmicrofoon |
| type | condensator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| aansluiting microfoon | 3,5 mm stereo-cinchstekker |
| Accessoireschoen | ✖︎ |
| Richtkarakteristiek | Nier |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 1000 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -33 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dB) | - 33 |
| opname-technologie | stereo |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0698813004478 |
| Vendorcode | 400410005 |
| Artikelnr | 934353 |
| Merk | Rode |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Ultra-Compact Condensor Directional Microphone voor iPhone®, iPad® en smartphones: Rode VideoMic Me
Slechts 8 cm lang en weegt 34 gram, de RØDE VideoMic Me is de absolute favoriet van alle soorten iPhone®-reporters! Altijd klaar om uit te zenden en originele originele geluidsopnamen van hoge kwaliteit, vanaf de voorkant of in de selfie-modus - afhankelijk van de richting van de bijlage. De VideoMic Me is een professionele condensatormicrofoon die, dankzij het cardioïde polaire patroon, relatief ongevoelig is voor de geluidsgolven van achteren, links en rechts - en dus akoestisch concentreert op wat er vóór de lens gebeurt. Erg handig is de ingebouwde achterkant van de hoofdtelefoonaansluiting. Zoals de app toestaat, kunt u de geluidsopname tijdens de video-opname rechtstreeks bedienen en bespaart u zelfs bij het afspelen van een clip de vervelende stekker van de microfoon en hoofdtelefoon
De VideoMic Me heeft een aluminium behuizing met een krasbestendige keramische coating, die enerzijds relatief ongevoelig is aan de andere kant zorgt ervoor dat het er na jaren nog steeds goed uitziet. Als de opnames buiten plaatsvinden, moet u absoluut de bijgevoegde luxe bontwindbreker planten. Dit is razendsnel, de voorruit zit zeer stabiel door het interne en op maat gemaakte plastic gaas en filtert de anders onvermijdelijke en storende luchtgeluiden tot windkracht 4-5 effectief uit.
De RØDE VideoMic Me werkt net zo goed op een iPad® en veel Android-smartphones met een TRRS-hoofdtelefoonaansluiting, indien niet in de onmiddellijke nabijheid van de lens.
Slechts 8 cm lang en weegt 34 gram, de RØDE VideoMic Me is de absolute favoriet van alle soorten iPhone®-reporters! Altijd klaar om uit te zenden en originele originele geluidsopnamen van hoge kwaliteit, vanaf de voorkant of in de selfie-modus - afhankelijk van de richting van de bijlage. De VideoMic Me is een professionele condensatormicrofoon die, dankzij het cardioïde polaire patroon, relatief ongevoelig is voor de geluidsgolven van achteren, links en rechts - en dus akoestisch concentreert op wat er vóór de lens gebeurt. Erg handig is de ingebouwde achterkant van de hoofdtelefoonaansluiting. Zoals de app toestaat, kunt u de geluidsopname tijdens de video-opname rechtstreeks bedienen en bespaart u zelfs bij het afspelen van een clip de vervelende stekker van de microfoon en hoofdtelefoon
De VideoMic Me heeft een aluminium behuizing met een krasbestendige keramische coating, die enerzijds relatief ongevoelig is aan de andere kant zorgt ervoor dat het er na jaren nog steeds goed uitziet. Als de opnames buiten plaatsvinden, moet u absoluut de bijgevoegde luxe bontwindbreker planten. Dit is razendsnel, de voorruit zit zeer stabiel door het interne en op maat gemaakte plastic gaas en filtert de anders onvermijdelijke en storende luchtgeluiden tot windkracht 4-5 effectief uit.
De RØDE VideoMic Me werkt net zo goed op een iPad® en veel Android-smartphones met een TRRS-hoofdtelefoonaansluiting, indien niet in de onmiddellijke nabijheid van de lens.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯