Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Carnyx White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De ASUS ROG Carnyx White is een veelzijdige USB-microfoon die professionele geluidsopnamen mogelijk maakt. Met een frequentiebereik van 20 tot 20.000 Hz en een gevoeligheid van -37 dB, biedt deze microfoon heldere en gedetailleerde geluidskwaliteit. De lange kabel van 3 meter geeft je de vrijheid om de microfoon op de gewenste plek te plaatsen. Ideaal voor streamers, podcasters en anderen die op zoek zijn naar een hoogwaardige microfoon voor hun audiobehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Aansluiting | USB |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -37 dB |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4711387377031 |
| Vendorcode | 90YH03Z0-BAUA10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED backlight | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Tafelmicrofoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 634 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Membraan diameter | 2,5 cm |
| Spreekspoel types | Condensor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bit rate | 24 Bit |
| Gevoeligheid | -37 dB |
| Hoeveelheid capsules | 1 |
| Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz) | 120 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 20 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Richtkarakteristiek | Cardioïde |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sample rate | 192 kHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387377031 |
| Vendorcode | 90YH03Z0-BAUA10 |
| Artikelnr | 960885 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
