Je bent nog niet ingelogd
Apple iPad Pro Apple M 256 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Zwart
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
1x
De Apple iPad Pro is een krachtige tablet met een 11-inch OLED-scherm dat scherpe beelden in 2420 x 1668 pixels levert. Voorzien van de snelle Apple M5-processor en 12 GB geheugen, biedt het apparaat uitstekende prestaties voor werk en entertainment. Met 256 GB opslagruimte heb je voldoende ruimte voor apps, documenten en media. De tablet draait op iPadOS en beschikt over Bluetooth-connectiviteit. Het slanke zwarte ontwerp maakt het een stijlvolle keuze voor professionals en creatieven die op zoek zijn naar een geavanceerd tablet-apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Processor | Apple M5 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Apple iPadOS |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
1300,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 1 |
| Afgeronde schermhoeken | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | OLED |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Type beeldschermglas | Standaardglas |
| Vingerafdrukbestendig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 9 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Prestatiekernen | 3 |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 5th Gen |
| Processor | Apple M5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter cores | 10 |
| Grafische adapter-familie | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 153 GB/s |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | Flash |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 4 |
| Dolby technologieën | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Beeldstabilisator | ✓︎ |
| Burst-modus | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✓︎ |
| Cinematische videostabilisatie | ✓︎ |
| Digitale zoom | 5x |
| Geotagging | ✓︎ |
| Materiaal lenskap | Saffierkristal |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | H.264, HEVC, ProRes |
| Panorama | ✓︎ |
| Portretbelichtingseffecten | Contour, High-Key Mono, Natuurlijk, Stadium, Stage Mono, Studio |
| Portretverlichting | ✓︎ |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Camera kwaliteit achter | 12 MP |
| Camera kwaliteit voor | 12 MP |
| Schermflitser | ✓︎ |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1, 8 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Stereo-opname | ✓︎ |
| Time-lapse-modus | ✓︎ |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Video recording | ✓︎ |
| Video stabilizer | ✓︎ |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | Nee, Niet ondersteund |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| AirPlay | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| Dockingconnector soort | Apple Magnetic Connector, Apple Smart Connector |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| NFC | ✖︎ |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Aantal micro-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflecterende coating | ✓︎ |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Space Black |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Barometer | ✓︎ |
| Electronisch kompas | ✓︎ |
| GPS | ✖︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Smart HDR 4 |
| iBeacon | ✓︎ |
| LiDAR-sensor | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Toegankelijkheidsfuncties | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Live Captions, Vergrootglas, Real-time tekst (RTT), Siri en dicteren, Gesproken inhoud, Subtitles, Switch Control, Type to Siri, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Versnelling van straaltracering | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apple Intelligence | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Apple iPadOS |
| Meegeleverde software | Apple Store; App Store; Books; Calculator; Calendar; Camera; Clips; Clock; Contacts; FaceTime; Files; Find My; Freeform; Games; GarageBand; Health; Home; iMovie; Invites; iTunes Store; Journal; Keynote; Magnifier; Mail; Maps; Measure; Messages; Music; News; Notes; Numbers; Pages; Passwords; Phone; Photo Booth; Photos; Podcasts; Preview; Reminders; Safari; Settings; Shortcuts; Stocks; Support; Swift Playgrounds; Tips; Translate; TV; Voice Memos; Weather |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 31,29 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 10 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 177.5 mm |
| Dikte | 250 mm |
| Gewicht | 444 gram |
| Hoogte | 5.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 60 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi positionering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195950395358 |
| Vendorcode | MDWK4HC/A |
| Artikelnr | 975491 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯