Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Yoga Tab Qualcomm Snapdragon 256 GB 28,2 cm (11.1") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Android 15 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo Yoga Tab is een krachtige 11,1-inch Android-tablet met een Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 processor, 12 GB geheugen en 256 GB opslagruimte. Met een 3200 x 2000 pixels schermresolutie en LTPS-paneel biedt deze tablet een scherp en levendig beeld. Voorzien van Bluetooth-connectiviteit en draaiend op Android 15.0, is deze Lenovo Yoga Tab een veelzijdig apparaat voor werk, entertainment en meer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 11.1 inch (28.2cm) |
| Scherm resolutie | 3200 x 2000 pixels |
| Paneel Type | LTPS |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 15.0 |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 11.1 inch (28.2cm) |
| Paneel Type | LTPS |
| HD type | 3.2K |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 3200 x 2000 pixels |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Typische contrastverhouding | 1400:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Efficiënte kernen | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,3 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Adreno GPU |
| Grafische adapter-familie | Adreno |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✓︎ |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 101° |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 13 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 2 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2, 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2, 2 |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | Nee, Niet ondersteund |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Dockingconnector soort | Lenovo Pogo Pin |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP53 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✖︎ |
| GPS | ✖︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android, Android 15.0 |
| Voice call | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 12 uur |
| Accu capaciteit | 8860 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 12 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 255.5 mm |
| Dikte | 166 mm |
| Gewicht | 458 gram |
| Hoogte | 6.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✓︎ |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) TÜV Rheinland Full Care Display 3.0 Certification |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gereviseerd | ✖︎ |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU-prestaties tot | 20 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198158755207 |
| Vendorcode | ZAG60036GR |
| Artikelnr | 975642 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
