Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 256 GB Grafiet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Samsung Galaxy Tab A11+ is een 11 inch tablet met een helder IPS-scherm van 1920x1200 pixels. Dit apparaat is uitgerust met een MediaTek MT8775 processor, 8 GB geheugen en 256 GB opslagruimte, wat voldoende is voor multimedia en dagelijks gebruik. Het draait op Android en beschikt over Bluetooth-connectiviteit. Het elegante grijze design maakt het geschikt voor zowel werk als entertainment. Deze tablet biedt een goed evenwicht tussen schermgrootte en prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | MediaTek MT8775 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | IPS |
| HD type | WUXGA |
| Helderheid | 480 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 207 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Type beeldschermglas | Panda Glass |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Processor | MediaTek MT8775 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Atmos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Digitale zoom | 4x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 77° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 77° |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Camera kwaliteit achter | 8 MP |
| Camera kwaliteit voor | 5 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2, 2 |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Kleur Product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✓︎ |
| BeiDou | ✓︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteemvork | One UI 8 |
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 7040 mAh |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 257.1 mm |
| Dikte | 6.9, 69, 7 mm |
| Gewicht | 477 gram |
| Hoogte | 168.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,6 uur |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097855071 |
| Vendorcode | SM-X230NZAPEUE |
| Artikelnr | 975821 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Reviews (3)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Idee D
Eerste review
Geplaatst: 17-05-2026
5 dagen in bezit
Fantastische tablet
Gemakkelijk in gebruik
zijn er niet
Een fantastische tablet. Heel gemakkelijk (zelfs voor mij als pensionada) in gebruik Heldere kleuren.
★★★★★★★★★★
Paul O
Eerste review
Geplaatst: 02-05-2026
6 dagen in bezit
Prima tablet
Veel voor weinig geld
Geen
Prima tablet het is geen hi end maar kan lekker mee surfen mailen basis dingen doen en het geluid is beter dan mij dure ipad . Prijs kwaliteit gewoon prima. Gekocht voor in huis alles aan te sturen tv ,verlichting ,CV,audio .
★★★★★★★★★★
Heike
Eerste review
Geplaatst: 27-02-2026
5 dagen in bezit
Voldoet aan verwachting
❮
❯
❮
❯
