Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Snapdragon 256 GB 33 cm (13") 8 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Android 16 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo IdeaTab Pro Gen 2 is een krachtige tablet met een 13-inch IPS-scherm dat scherpe beelden biedt. Met de Qualcomm Snapdragon 8s Gen.4 processor en 8 GB geheugen verzorgt het apparaat vlotte prestaties voor werk en entertainment. De 256 GB opslag biedt voldoende ruimte voor apps, foto's en bestanden. Dit Android-apparaat beschikt over Wi-Fi 7 voor snelle verbindingen en Bluetooth voor draadloze accessoires. De grijze tablet wordt geleverd met voedingsadapter en is ideaal voor mobiel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen.4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 3504 x 2190 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Snelheid | 3.20 GHz |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 10 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,5 A |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| Accu capaciteit | 10200 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 296.5 mm |
| Dikte | 192 mm |
| Gewicht | 598 gram |
| Hoogte | 6.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199275552304 |
| Vendorcode | ZAHC0169SE |
| Artikelnr | 978205 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
