Je bent nog niet ingelogd
Samsung EJ-PX710 stylus-pen 8,75 g Beige
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Samsung EJ-PX710 is een elegante stylus-pen met een gewicht van 8,75 gram in een beige kleur. Deze stylus is ontworpen voor gebruik met tablets, waardoor gebruikers nauwkeurig en comfortabel kunnen schrijven, tekenen of navigeren op het scherm. De pen biedt een natuurlijke pen-op-papier ervaring, wat de productiviteit en creativiteit kan bevorderen. Dankzij de compatibiliteit met verschillende tablet-modellen is de Samsung EJ-PX710 een veelzijdig accessoire voor tablet-gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Kleur Product | Bruin |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 8806095105758 |
| Vendorcode | EJ-PX710BUEGEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 8.2 mm |
| Diepte | 4.35 mm |
| Gewicht | 9 gram |
| Hoogte | 145 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | Tablet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095105758 |
| Vendorcode | EJ-PX710BUEGEU |
| Artikelnr | 948241 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯