Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ AI Book Cover Keyboard Slim QWERTY
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
Het Samsung Galaxy Tab S10 FE+ AI Book Cover Keyboard Slim QWERTY is een elegant en functioneel tablet toetsenbord dat perfect aansluit bij uw Samsung tablet. Het apparaat beschikt over een QWERTY-indeling voor intuïtief typen en bevat mediatoetsen voor eenvoudige bedieningskwaliteit. De verbinding gebeurt via Pogo Pin, wat zorgt voor een betrouwbare en onzichtbare verbinding. Dit slanke ontwerp combineert bescherming met productiviteit, ideaal voor wie onderweg veel typt en mediabestanden afspeelt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Indeling | QWERTY |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Aansluiting | Pogo Pin |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8806097112815 |
| Vendorcode | EF-DX620UBEGWW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab S10 FE+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Voeding | Dock |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 196.7 mm |
| Diepte | 13.1 mm |
| Gewicht | 394 gram |
| Hoogte | 301.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Pen houder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Pogo Pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde standaard | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen, toetsenbord | 65 |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097112815 |
| Vendorcode | EF-DX620UBEGWW |
| Artikelnr | 1160536 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯