Je bent nog niet ingelogd
Apple HRH52F/A toetsenbord voor mobiel apparaat QWERTY Engels Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
Het Apple HRH52F/A is een zwart QWERTY toetsenbord speciaal ontworpen voor mobiele apparaten. Dit tablet toetsenbord van Logitech biedt een ergonomische oplossing voor gebruikers die veel typen op hun tablet. Het compacte design maakt het geschikt voor zowel thuisgebruik als onderweg. Met de klassieke QWERTY-indeling werkt u snel en efficiënt op uw mobiele apparaat. Dit toetsenbord combineert functionaliteit met een sleek zwart design, waardoor het past bij moderne werkplekken en studiemiddelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Indeling | QWERTY |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 5099206123090 |
| Vendorcode | 920-012663 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Compatibiliteit | 13-inch iPad Pro (M4) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 227.5 mm |
| Diepte | 286 mm |
| Gewicht | 660 gram |
| Hoogte | 13.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206123090 |
| Vendorcode | 920-012663 |
| Artikelnr | 1167584 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯