Je bent nog niet ingelogd
Lenovo 4X41A08251 tabletbehuizing 30,5 cm (12") Hoes Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo 4X41A08251 is een beschermende behuizing speciaal ontworpen voor je Lenovo ThinkPad X12 tablet van 12 inch. Deze zwarte hoes biedt praktische bescherming voor je apparaat tegen krassen en stoten. Met de ingebouwde standfunctie kun je je tablet gemakkelijk rechtop zetten voor handen-vrij kijken en werken. De hoes combineert functionaliteit met een sleek design, ideaal voor professioneel en persoonlijk gebruik. Perfect voor onderweg of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Compatibel met | Lenovo ThinkPad X12 |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 195235267622 |
| Vendorcode | 4X41A08251 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Lenovo ThinkPad X12 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PC, Polycarbonaat, Silicone |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 298 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 175 g |
| Hoogte | 219 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 30,5 cm (12") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | Hoes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Penhouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195235267622 |
| Vendorcode | 4X41A08251 |
| Artikelnr | 1029782 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯