Je bent nog niet ingelogd
Targus Click-In 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Targus Click-In folioblad is speciaal ontworpen voor uw Samsung Galaxy Tab A9+ en biedt bescherming in een strak zwart design. Dit 27,9 cm hoesje combineert functionaliteit met stijl en beschikt over een handige standfunctie waarmee u uw tablet in de ideale kijkhoek kunt plaatsen. Perfect voor werk, entertainment en dagelijks gebruik. Het hoesje is gemakkelijk aan te brengen dankzij het Click-In systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 92636367251 |
| Vendorcode | THZ957GL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PC, Polycarbonaat, TPU |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 179 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Hoogte | 260 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | folioblad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 92636367251 |
| Vendorcode | THZ957GL |
| Artikelnr | 1114075 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯