Je bent nog niet ingelogd
Targus THD965GLZ tabletbehuizing 20,3 cm (8") Hoes Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Targus THD965GLZ is een sterke en betrouwbare tabletbehuizing speciaal ontworpen voor 8-inch tablets. Deze zwarte hoes biedt bescherming voor uw Samsung Galaxy Tab Active 3 en Galaxy Tab Active5. Met de praktische standfunctie kunt u uw tablet gemakkelijk in verschillende hoeken plaatsen, ideaal voor het kijken naar video's of het werken aan taken. De hoes combineert duurzaamheid met functionaliteit, waardoor uw tablet altijd goed beschermd is tijdens dagelijks gebruik en onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab Active 3, Samsung Galaxy Tab Active5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 5063194001661 |
| Vendorcode | THD965GLZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab Active 3, Samsung Galaxy Tab Active5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PC, Polycarbonaat |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 227 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 170 g |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 20,3 cm (8") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | Hoes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Penhouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagriem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5063194001661 |
| Vendorcode | THD965GLZ |
| Artikelnr | 1148102 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯