Je bent nog niet ingelogd
MEDION S06 MD35310 Intel Core i3 i3-1315U Barebones PC Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De MEDION S06 MD35310 is een compacte barebones PC met Intel Core i3-1315U processor, voorzien van 6 cores en een kloksnelheid tot 4,50 GHz. Dit systeem beschikt over twee DDR4-geheugenslots voor uitbreiding, vier USB-poorten en één USB-C aansluiting voor connectiviteit. Met HDMI-uitgang is het geschikt voor externe displays. De zilverkleurige behuizing geeft het apparaat een modern uiterlijk. Deze barebones oplossing biedt een solide basis voor dagelijkse computertaken en kan naar behoefte worden uitgebreid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Medion |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processor Model | 1315U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 128 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 1100 gram |
| Hoogte | 129 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core i3-13xxx |
| Processor Model | 1315U |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4061275232714 |
| Vendorcode | 10025573 |
| Artikelnr | 1150126 |
| Merk | MEDION |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
