Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRKP200B02I Intel N50 Barebones PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRKP200B02I is een compacte barebones-PC uit de ASUS NUC-lijn, ontworpen voor robuuste toepassingen. Het systeem is uitgerust met een Intel N-series processor met 2 cores en een kloksnelheid van 3.40 GHz, wat efficiënte prestaties biedt. De barebone beschikt over 1 DDR5-geheugenslot voor upgrade mogelijkheden. Voor connectiviteit zijn er 4 USB-poorten en 2 HDMI-uitgangen aanwezig, ideaal voor multi-display setup. Dit compact systeem is geschikt voor gebruikers die een betrouwbare, kleinformaat computer zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Cores | 2 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4711387471074 |
| Vendorcode | 90AS0011-M000C0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 174 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 716 gram |
| Hoogte | 25.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 2 |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387471074 |
| Vendorcode | 90AS0011-M000C0 |
| Artikelnr | 1151918 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
