ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHV700002 Core Ultra 7 265H Barebones
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
De ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHV700002 is een compacte barebone pc met Intel Core Ultra 7 265H processor. Dit krachtige 16-core systeem bereikt snelheden tot 5.30 GHz en biedt uitstekende prestaties voor professionele toepassingen. Het ondersteunt tot 2 DDR5-geheugenslots voor uitbreidbare capaciteit. Met twee HDMI-uitgangen beschikt het systeem over voldoende connectiviteit voor meerdere beeldschermen. Deze barebone biedt een solide basis voor gebruikers die hun eigen systeem naar wens willen configureren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
Processor SerieIntel Core Ultra 7
Processor Model265H
Processor Cores16
Processor Snelheid5.30 GHz
Aantal geheugen slots2 x
Geheugen TypeDDR5
HDMI uit2 x
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN4711387950135
Vendorcode90AR00Q2-M000K0
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beveiliging
Eigenschap Waarde
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Type product Mini PC barebone
Draadloos LAN
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 7 (802.11be)
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-adapter, uitgangsstroom 6,32 A
Netvoeding 120 W
Geheugen
Aantal geheugen slots 2 x
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Geheugen slots type SO-DIMM
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6400 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 117 mm
Diepte 112 mm
Gewicht 565 gram
Hoogte 54 mm
Grafisch
Grafische adapter-familie Intel
Ingebouwde grafische adapter✓︎
(Integrated) Graphics Intel Arc Graphics 140T
Harde schijf
Opslagschijf afmetingen ondersteund M.2
Interne aansluitingen
M.2 Slot aanwezig✓︎
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers ✖︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Netwerk bedraad 2500 Mbps
Wi-Fi✓︎
Opslagmedia
Ondersteunde types opslag-drives SSD
Opslagdrives geïnstalleerd ✖︎
Overige specificaties
Max. Geheugen 96 GB
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI uit 2 x
Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A 0
Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A 3
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal USB4 Gen 2x2 poorten 1
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.4
HDMI versie 2.1
Prestatie
Aan/uitschakelaar✓︎
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Processor
Processor Cores 16
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik 700 MHz
Cores met laag energieverbruik 2
Efficient-core Max Turbo Frequency 4,5 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie 1,7 GHz
Efficiënte kernen 8
Processor Snelheid 5.30 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 5,3 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik 2,5 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency 5,3 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie 2,2 GHz