Je bent nog niet ingelogd
Shuttle Slim PC DH770 , S1700, 2x HDMI, 2x DP , 2x 2.5G LAN, 2x COM, 8x USB, 1x 2.5", 2x M.2, 24/7 p
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle Slim PC DH770 is een compacte barebone oplossing op basis van Intel Socket 1700, uitgerust met twee HDMI- en twee DisplayPort-uitgangen voor flexibele beeldweergave. Het systeem beschikt over twee 2.5G LAN-poorten voor snelle netwerkconnectiviteit, twee COM-poorten en acht USB-poorten voor periferieveransluiting. De DH770 ondersteunt tot twee M.2-drives en een 2.5-inch opslagapparaat. Met ondersteuning voor DDR5-geheugen over twee slots en compatibiliteit met Intel Core i3 tot i9-processors biedt deze barebone een veelzijdige basis voor krachtige en compacte computeroplossingen. Het systeem is geschikt voor 24/7-operaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 7 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 887993006918 |
| Vendorcode | DH770 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, ETL, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type behuizing | 1,35L maat pc |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6,32 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 1300 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 7 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | Intel H770 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Serie | Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9 |
| Socket | 1700 |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993006918 |
| Vendorcode | DH770 |
| Artikelnr | 1165677 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
