Je bent nog niet ingelogd
Gembird 1m HDMI Kabel
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
De Gembird 1m HDMI Kabel is een zwarte verbindingskabel uit onze HDMI Kabel selectie. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.0 met een bandbreedte van 18 Gbps en beschikt over ARC-functionaliteit voor geluidteruggave. De kabel is geschikt voor HDR-content en bevat een Ethernet-channel, waardoor u internetgegevens kunt doorgeven via uw HDMI-verbinding. Met een lengte van 1 meter biedt deze kabel flexibiliteit bij uw apparaatopstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309075015 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-1M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 80 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309075015 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-1M |
| Artikelnr | 159024 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯