Je bent nog niet ingelogd
Equip 119347 10m HDMI HDMI Zwart HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De Equip 119347 is een 10 meter lange HDMI-kabel in zwart, ontworpen voor betrouwbare verbindingen tussen uw apparaten. Met HDMI 2.0-standaard en een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel geavanceerde functies zoals ARC (Audio Return Channel) en HDR (High Dynamic Range). Dit maakt het geschikt voor het verbinden van televisies, mediaspelers, soundbars en andere HDMI-compatibele apparaten. De lange kabellengte geeft u flexibiliteit bij de plaatsing van uw apparatuur in uw kamer. Een praktische keuze voor goed werkende audiovisuele verbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4015867196922 |
| Vendorcode | 119347 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 417 g |
| Hoogte | 10000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867196922 |
| Vendorcode | 119347 |
| Artikelnr | 193321 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten