Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D Ultra High Speed HDMI 2.1 Kabel 10K 120Hz, 48Gbps Male/Male 1 meter
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De CLUB3D Ultra High Speed HDMI 2.1 kabel is een professionele verbindingskabel ontworpen voor hoogwaardige audiovisuele toepassingen. Met een lengte van 1 meter en ondersteuning voor HDMI 2.1 standaard biedt deze kabel een bandbreedte van 48 Gbps, wat resulteert in ondersteunking van 10K resolutie bij 120Hz verversingsfrequentie. De kabel is voorzien van ARC en eARC functionaliteit voor geavanceerde geluidoverdracht. HDR-ondersteuning zorgt voor verbeterde beeldkwaliteit. Het mannelijk-naar-mannelijk ontwerp in zwarte uitvoering maakt deze kabel geschikt voor diverse installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 8719214471149 |
| Vendorcode | CAC-1371 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 68 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 10240 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 4320p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214471149 |
| Vendorcode | CAC-1371 |
| Artikelnr | 239258 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
