Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CH0079 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
23x
De LogiLink CH0079 HDMI kabel biedt een betrouwbare verbinding over 3 meter afstand. Met ondersteuning voor HDMI 2.1 en een bandbreedte van 48 Gbps garandeert deze kabel snelle gegevensoverdracht voor hoogwaardige audiovisuele content. De kabel ondersteunt ARC en eARC functionaliteit voor verbeterde audiokwaliteit, evenals HDR voor levendige beeldweergave. Het zwarte design past elegant bij moderne apparatuur. Ideaal voor het verbinden van televisies, receivers en andere HDMI-apparaten in uw huiskamer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
| EAN | 4052792051872 |
| Vendorcode | CH0079 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink CH0077 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 6,95
LogiLink CH0078 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink CH0079 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink CH0080 HDMI kabel 5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792051872 |
| Vendorcode | CH0079 |
| Artikelnr | 276028 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯