Je bent nog niet ingelogd
StarTech High Speed HDMI-kabel 4K x 2K 10m Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De StarTech High Speed HDMI-kabel is een 10 meter lange verbindingskabel in zwart, geschikt voor het verbinden van diverse apparaten. Met HDMI versie 1.4 ondersteunt deze kabel 4K x 2K resolutie en beschikt over een bandbreedte van 10.2 Gbps voor stabiele gegevensoverdracht. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit, wat audio return channel mogelijk maakt. Dit maakt hem ideaal voor gebruik met televisies, mediaspelers en andere apparaten met HDMI-aansluiting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030844406 |
| Vendorcode | HDMM10M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 1,08 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Ondersteunende oplossingen | 4k x 2k |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030844406 |
| Vendorcode | HDMM10M |
| Artikelnr | 990714 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
De HDMM10M High Speed HDMI®-kabel heeft 2 (mannelijke) vergulde HDMI aansluitingen en een duurzame hoogwaardige constructie voor een betrouwbare HDMI-verbinding tussen apparaten zoals BluRay-spelers, HDTV's, dvd-spelers, home cinema receivers en dergelijke.
Deze hoogwaardige HDMI-kabel ondersteunt alle 1080 p+ resoluties met een vernieuwingsfrequentie tot 120 Hz, met een levensechte kleur. Deze Ultra HD-kabel ondersteunt resoluties tot 4k x 2k en is dus al voorbereid op de toekomstige eisen van high-definition apparaten zoals hogere resoluties en een hogere framesnelheid.
Over de HDMI-kabels van StarTech.com:
De digitale High Speed HDMI video- en audiokabels van StarTech.com zijn vakkundig ontworpen en vervaardigd van kwalitatief hoogwaardige componenten voor de beste high-definition prestaties. De HDMI-standaard combineert video met een hoge bandbreedte met meerkanaals digitale audio in één kabel voor een kristalheldere weergave en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
Deze hoogwaardige HDMI-kabel ondersteunt alle 1080 p+ resoluties met een vernieuwingsfrequentie tot 120 Hz, met een levensechte kleur. Deze Ultra HD-kabel ondersteunt resoluties tot 4k x 2k en is dus al voorbereid op de toekomstige eisen van high-definition apparaten zoals hogere resoluties en een hogere framesnelheid.
Over de HDMI-kabels van StarTech.com:
De digitale High Speed HDMI video- en audiokabels van StarTech.com zijn vakkundig ontworpen en vervaardigd van kwalitatief hoogwaardige componenten voor de beste high-definition prestaties. De HDMI-standaard combineert video met een hoge bandbreedte met meerkanaals digitale audio in één kabel voor een kristalheldere weergave en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯