fout meldenFout melden

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and

Belangrijkste specificaties

Merk
HP
Kabellengte
2.0 m
EAN
884420053699
Vendorcode
AJ835A
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur product
Blauw
Geslacht connector
Mannelijk/Mannelijk
toon meer
Toon meer
108,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten