Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti UniFi Patch Cable CAT6a 1m Transparant Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
7x
De Ubiquiti UniFi Patch Cable CAT6a is een netwerkkabel van 1 meter lengte, uitgevoerd in transparant wit. Met de CAT6a-standaard biedt deze kabel ondersteuning voor snelle gegevensoverdracht en is geschikt voor moderne netwerkomgevingen. De S/UTP constructie met afscherming zorgt voor betrouwbare verbindingen en vermindert elektromagnetische interferentie. De compacte lengte van 1 meter maakt deze kabel ideaal voor korte verbindingen tussen netwerkapparatuur. Perfecte keuze voor professionele installaties en thuisnetwerken die waarde hechten aan kwaliteit en performance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/UTP (STP) |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Transparant, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 810084697276 |
| Vendorcode | UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-1M-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Telecommunicatios Industry Association (TIA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Transparant, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/UTP (STP) |
| Kabelvorm | Rond |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084697276 |
| Vendorcode | UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-1M-W |
| Artikelnr | 970522 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯

