Je bent nog niet ingelogd
Noctua NA-FH1 - 8 channel PWM fan hub
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
157x
De Noctua NA-FH1 is een 8-kanaals PWM-fanhub die het ideale accessoire is voor enthousiastelingen die hun systeem willen optimaliseren. Met deze hub kun je tot acht PWM-ventilatoren tegelijk beheren en aanpassen voor een nauwkeurige temperatuurregeling en stille werking. De Noctua NA-FH1 is een veelzijdig en krachtig apparaat waarmee gebruikers hun pc-koeling volledig kunnen afstemmen op hun specifieke behoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
| EAN | 9010018201406 |
| Vendorcode | NA-FH1 |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilatieregelaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen | 24 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 93 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Gewicht | 31 gram |
| Hoogte | 12.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoraansluitingen | 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimum operationele temperatuur | 60 °C |
| Verrichtingsvoltage | 5 - 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan connector | 4-pin |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 9010018201406 |
| Vendorcode | NA-FH1 |
| Artikelnr | 953697 |
| Merk | Noctua |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Niels
Eerste review
Geplaatst: 30-04-2026
5 dagen in bezit
Doet wat het moet doen
❮
❯