Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG STRIX RG-05 heat sink compound Koelpasta 3 g
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
ASUS ROG STRIX RG-05 is een warmgeleidende pasta speciaal ontwikkeld voor optimale thermische overdracht tussen processors en koelblokken. Met een inhoud van 3 gram biedt deze koelpasta voldoende materiaal voor meerdere toepassingen. De formule is ontworpen voor betrouwbare prestaties bij het koelen van computercomponenten. ASUS ROG STRIX staat bekend om zijn gaming-georiënteerde producten, en deze thermische pasta sluit daarbij aan. Ideaal voor enthousiastelingen die hun systemen willen optimaliseren en hun hardware optimaal willen laten presteren zonder overkoeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Productsoort | Koelpasta |
| Inhoud (g) | 3 g |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4711636091169 |
| Vendorcode | 90RC01C0-B0EAY0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Productsoort | Koelpasta |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud (g) | 3 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 2,8 g/cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Viscositeit | 350 Pa-S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636091169 |
| Vendorcode | 90RC01C0-B0EAY0 |
| Artikelnr | 1170749 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯