Je bent nog niet ingelogd
Corsair TM30 Performance Thermal Paste
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
481x
De Corsair TM30 Performance Thermal Paste is een koelpasta uit de professionele TM-serie, speciaal ontworpen voor optimale warmteoverdracht tussen processor en koeler. Met een thermische geleidbaarheid van 3,8 W/m·K biedt deze pasta betrouwbare prestaties voor zowel standaard als overclocking-toepassingen. De verpakking bevat 3 gram materiaal, wat volstaat voor meerdere toepassingen. De pasta zorgt voor verbeterde temperatuurmanagement en helpt de efficiëntie van uw koelsysteem te maximaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Productsoort | Koelpasta |
| Thermische geleidbaarheid | 3.8 W/m·K |
| Inhoud (g) | 3 g |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
| EAN | 843591074506 |
| Vendorcode | CT-9010001-WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Geel |
| Productsoort | Koelpasta |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud (g) | 3 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Constitutief bestanddeel | Metaaloxide |
| Niet giftig | ✓︎ |
| Niet-geleidend | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Niet-vluchtig | ✓︎ |
| Thermische geleidbaarheid | 3.8 W/m·K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843591074506 |
| Vendorcode | CT-9010001-WW |
| Artikelnr | 247706 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
•CORSAIR TM30-koelpasta helpt u uw pc tot het uiterste te duwen, met een laag-viscositeit premium zinkoxide thermisch materiaal dat eenvoudig is aan te brengen.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯