Je bent nog niet ingelogd
Logitech Webcam C505e
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Logitech Webcam C505e is een betrouwbare webcam uit onze collectie die geschikt is voor videoconferenties en onlinegesprekken. Met een videoresolutie van 1280 x 720 pixels en 30 frames per seconde levert deze camera heldere beelden. Het brede kijkhoek van 60 graden zorgt voor goed zicht op je omgeving. De ingebouwde microfoon stelt je in staat om direct audio op te nemen zonder extra apparatuur. Dit maakt de C505e een praktische keuze voor thuiswerken en online communicatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Video resolutie | 1280 x 720 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Kijkhoek | 60 ° |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 97855163806 |
| Vendorcode | 960-001372 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek | 60 ° |
| Framerate | 30 FPS |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde flitser | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 72.9 mm |
| Diepte | 24.2 mm |
| Gewicht | 75 gram |
| Gewicht (met standaard) | 75 g |
| Hoogte | 31.9 mm |
| Klemafmetingen (BxDxH) | 72,91 x 66,4 x 31,91 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Webcam met aangesloten USB-A-kabel van 2 meter Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | - Windows 7 of later - macOS 10.10 of later - Chrome OS - Beschikbare USB-A-poort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Face tracking | ✖︎ |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1280 x 720 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD-beugel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 720p |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 97855163806 |
| Vendorcode | 960-001372 |
| Artikelnr | 296427 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Logitech C505e Webcam- functies:
- -720p Maximale resolutie bij 30 FPS
-Geïntegreerde monomicrofoon
-Universele houder voor notebooks, LCD- en buismonitors
-USB-A-aansluiting, inclusief kabel van 2 m
-60 ° diagonaal gezichtsveld
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯