Je bent nog niet ingelogd
Logitech Brio 500 webcam 4 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Logitech Brio 500 is een compacte en veelzijdige webcam die gebruikers voorziet van hoogwaardige videostream in Full HD-resolutie. Met een scherpe 4MP-sensor en een 90 graden wijde kijkhoek, is deze webcam ideaal voor videovergaderingen, streamers en content creators. De ingebouwde microfoon zorgt voor heldere audio, waardoor je direct klaar bent om te communiceren. De USB-C-aansluiting maakt de Brio 500 compatibel met de meeste moderne apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 60 FPS |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Megapixels | 4 MP |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 5099206104921 |
| Vendorcode | 960-001428 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech Brio 500 webcam 4 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Grafiet
Kleur Product:
Grijs
Bekijk vergelijking
€ 104,95
Logitech Brio 500 webcam 4 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Rose
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 148,95
Logitech Brio 500 webcam 4 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 4 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autofocus | ✓︎ |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Framerate | 60 FPS |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Lensmateriaal | Glas |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde flitser | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 110 mm |
| Diepte | 31.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 45 mm |
| Gewicht | 121 gram |
| Gewicht (met standaard) | 121 g |
| Hoogte | 31.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 51,5 mm |
| Klemafmetingen (BxDxH) | 45,8 x 65,1 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type C |
| Verpakkingsinhoud | Brio 500 met aangesloten USB-C-kabel Bevestigingsclip met verwijderbare bevestigingsadapter Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitale zoom | 4x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon pick-up bereik | 1,22 m |
| Ruisonderdrukkingseffect | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internetverbinding noodzakelijk | ✓︎ |
| Minimale RAM | 2000 MB |
| Minimale systeemeisen | Vereist: Vrije USB-C-poort Compatibel met Windows, macOS of Chrome OS en vrijwel elk populair videobelplatform. Logi Tune is niet beschikbaar voor Chrome OS. RightSight momenteel alleen beschikbaar voor Windows Gecertificeerd voor Microsoft Teams, Zoom, Google Meet, Works With Chromebook. (2 GB RAM of meer vereist voor 1080p-videostreaming; voor 720p-streaming is over het algemeen 1 GB RAM nodig) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gezichtsveldmodi | 3 |
| Face tracking | ✓︎ |
| Automatische lichtcorrectie | ✓︎ |
| Instelbaar gezichtsveld | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD-beugel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 720p |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Witbalans | Auto |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206104921 |
| Vendorcode | 960-001428 |
| Artikelnr | 934271 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
