Je bent nog niet ingelogd
Logitech MX Brio 705 for Business webcam 8,5 MP 4096 x 2160 Pixels USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Alumini
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Logitech MX Brio 705 for Business is een krachtige webcam met een resolutie van 4096 x 2160 pixels en 8,5 megapixels. Met een framerate van 60 FPS en een kijkhoek van 90 graden biedt deze webcam heldere en gedetailleerde video-opnamen. De geïntegreerde microfoon zorgt voor duidelijke audio tijdens videogesprekken. Deze robuuste, aluminium webcam is ontworpen voor zakelijk gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Video resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Framerate | 60 FPS |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Megapixels | 8.5 MP |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 5099206109346 |
| Vendorcode | 960-001530 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 8.5 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autofocus | ✓︎ |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Framerate | 60 FPS |
| Statiefaansluiting | ✓︎ |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Lensmateriaal | Glas |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde flitser | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 52.2 mm |
| Gewicht | 137 gram |
| Gewicht (met standaard) | 176 g |
| Hoogte | 61.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type C |
| Verpakkingsinhoud | MX Brio 705 for Business-webcam USB-C 3.0-kabel Bevestigingsclip met verwijderbare bevestigingsadapter Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitale zoom | 4x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon pick-up bereik | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale RAM | 2000 MB |
| Minimale systeemeisen | Dit heb je nodig - USB-C-poort die de USB 3.0-standaard ondersteunt - Logi-software op macOS en Windows (3) . Compatibiliteit - Windows 10 of later - macOS 10.15 of later ChromeOS (4) Linux (4) Gecertificeerd voor Microsoft Teams, Zoom, Google Meet, Works with Chromebook, Streamlabs. Werkt met Zoom, Teams, WebEx, Skype, FaceTime, Google Meet, Streamlabs, OBS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gezichtsveldmodi | 3 |
| BeamForming | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206109346 |
| Vendorcode | 960-001530 |
| Artikelnr | 960029 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯